אונה ג'לאונה ג'ל - תוקף אית הריחות ומנטרל אותם

ONA Gel


מנטרל ריחות לטווח ארוך

פופולארי, מעשי. עצמתי, ג'ל אונה (ONA) מספק הגנה ארוכת טווח מפני ריחות עיקשים. פיתחו את הצנצנת ושימו אותה במרתפים מעופשים, חדרים מעופשים, חדרי אמבטיה,חניה ביתית או עליית גג. ג'ל אונה נועד להקל עליכם לתקוף את הריחות הבלתי נעימים הללו.
אונה (ONA) ג'ל הוא אחד המוצרים הפופולאריים ביותר שלנו. בילינו שנים רבות בפיתוח תערובת של אונה ורכיבי השהיה שונים כדי להגיע למוצר בעל איכויות פיזור מצוינות. סוכני נטרול הריח של אונה (ONA) משתחררים באופן מבוקר, כך שכל טיפה של המוצר המצוין הזה מנוצלת באופן מלא. אונה (ONA) ג'ל הוא מנטרל ריח בצורת ג'ל והוא מפוזר על ידי אידוי טבעי. זוהי נוסחה מורכבת של 32 שמנים אתריים בעלי עצמה תעשייתית, ועם זאת בטוחה לבית או לעסק, וניתן להשתמש בו בסביבת אנשים, חיות מחמד וצמחים.

זמין במספר גדלים:
1 ליטר  
     4 ליטר  
     20 ליטר  


לרכישה ללקוחות עיסקיים התקשר: 03-7506666
פשוט הוציאו כמות של כוס או שתיים מהג'ל והניחו על צלוחית קטנה.
ניתן להשתמש באונה ג'ל באמצעות מספר מפוחים, בהתאם לגודל האזור המיועד.

מפוח אונה בריז

מפוח אונה Breeze


מנטרל ריחות בחדרים ובאזורים בינוניים

קומפקטי. קל. יעיל. אונה (ONA) בריז מתאים לנטרול ריחות עם אונה ג'ל 4 ליטר (דלי או צנצנת). ג'ל אונה (ONA) מתנדף ומתחבר לריחות באוויר, ובכך תוכנן להשגת תוצאות מרביות, כשהוא נע באוויר בעזרת מאוורר ONA Breeze החסכוני ובעל שתי מהירויות. המאוורר מפזר בשקט וביעילות את הג'ל באזורים בגודל בינוני.
אונה (ONA) בריז מספק נטרול ריח לחדר בגודל של עד 50 מטרים רבועים ל- 3-6 שבועות. תקופה זו תשתנה בהתאם לרמות הטמפרטורה והלחות של החדר.


לרכישה ללקוחות עיסקיים התקשר: 03-7506666
מפוח אונה ציקלון

מפוח אונה Cyclone


מנטרל ריחות בחדרים גדולים

אונה (ONA) ציקלון הוא מערכת חסכונית באיכות גבוהה לפיזור של אונה (ONA) ג'ל המיועדת לשימוש באזורים גדולים. מאוורר נייד זה פועל בשקט תוך השמדה יעילה של ריחות בכל מקום בו יש צורך. טעון במיכל של 20 ליטר אונה (ONA) ג'ל, הציקלון יספק בקרת ריח בנפח וקיבולת גבוהים, בתנאי הריח הגרועים ביותר. בצריכה של פחות חשמל מאשר נורה, אונה (ONA) ציקלון מספק בקרת ריח לשטח של עד 450 מטרים רבועים. מהירות מאוורר נשלטת על ידי מתג לחיצה משתנה בטכנולוגיה גבוהה, כך שתוכלו להתאים את שימוש זרימת האונה (ONA) לריחות בצורה משתלמת ביותר. מאוורר ציקלון מגיע עם 5 מהירויות שונות לנוחיות מירבית.


לרכישה ללקוחות עיסקיים התקשר: 03-7506666
מפוח אונה אודור סטופ

מפוח אונה Odor stop


מנטרל ריחות באזורים פתוחים

קומפקטי, שקט ואפקטיבי לנטרול ריחות באזורים פתוחים. מפוח זה עוצב למקסימום בקרת ריחות בלי שיפריע או יבלוט בשטח פתוח. המפוח בעל פרופיל נמוך ויכול להיצמד בצורה נוחה לכל קיר או משטח אנכי. ה אונה (ONA) Odor Stop הוא מפוח בעצמה גבוהה המתאים לשימוש באיזורים גדולים בהם נדרש נטרול ריחות (עד 800 מטרים רבועים). המפוח מיועד לשימוש עם צנצנת של אונה ג'ל 4 ליטר, אשר יחזיק מעמד בין 4-6 שבועות.מנטרלי הריחות של אונה (ONA) זמינים במגוון ריחות:
Pro - חסר ריח ממשי, אך רב עוצמה ביותר ומותיר את האוויר רענן.
Fresh Linen - בעל ניחוח עדין המזכיר ריח של בגדים רעננים אחרי כביסה.
Polar Crystal - ארומטי למדי וכאשר אתם מריחים אותו, תדעו שהוא עובד בשבילכם.
Apple Crumble - בעל ניחוח עדין של תפוח.
;