אונה - היסטוריה של המוצר

מנטרלי ריח אונה - היסטוריהמייסד אונה (ONA) היה כבאי מוונקובר שהתמחה בחומרים מסוכנים כגון חומרי נפץ וכימיקלים רעילים - כאשר החל להתעניין במציאת שיטה בטוחה וטבעית להפגת הריחות הבלתי נעימים שהותירו כימיקלים אלו לאחר שריפה גדולה.
הוא ידע שבכימיקלים בהם השתמשו בדרך כלל כדי להסוות, לצמצם או לנטרל ריחות בלתי נעימים, היו אלמנטים רעילים שסיכנו את בריאותם של המשתמשים. אחרי שערך מחקר מקיף, הוא למד על יכולות נטרול הריחות של שמנים אתריים שנראו מבטיחים מאוד. עד מהרה הוא יצר קשר אישי ועסקי עם כימאי בעל ניסיון של 25 שנות מחקר מעשי בטכנולוגיה זו. אחרי עבודה משותפת, הם שכללו את הנוסחה המיוחדת שכיום מהווה סוד מסחרי. חשיבות מכרעת נודעת לעובדה שנוסחה זו הייתה חזקה דיה לשימוש ביישומים תעשייתיים, ועם זאת גם בטוחה לשימוש בסביבת בני אדם, חיות מחמד וצמחים.

כך נולדה אונה (ONA). בשנים הראשונות התמקדה החברה בלעדית ביישומים תעשייתיים כגון מפעלי טיהור שפכים, מכרות, מפעלי ייצור מזון ושוק מוצרי התחזוקה/סניטציה. כיום נמצא המוצר בשימוש נרחב במגוון שווקים - החל מתעשיית חיות המחמד, תעשיית הספנות, תעשיית הגינון וכן בפאבים ובמועדונים.